Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

XXVIII. ročník Memoríálu Jana Niemczyka v požárním útoku             11. kolo Gorolského poháru

Muži
Pořadí Tým LP PP Výsledný čas
1. SDH Český Těšín - Mistřovice 14,687 14,950 14,950
2. SDH Vrbice 15,407 15,461 15,461
3. SDH Český Těšín - Horní Žukov 15,557 15,246 15,557
4. SDH Dolní Lutyně 15,483 15,622 15,622
5. SDH Český Těšín - Mosty 16,017 15,220 16,017
6. SDH Marklovice 16,239 15,727 16,239
7. DHZ Čierné 16,355 16,054 16,355
8. SDH Karviná - Hranice 15,483 16,452 16,452
9. SDH Karviná - Louky 17,016 16,517 17,016
10. SDH Dolní Lomná 16,972 17,805 17,805
11. SDH Brušperk  17,863 17,006 17,863
12. SDH Písečná 23,113 22,239 23,113
13. SDH Dolní Lištná 23,978 24,057 24,057
14. SDH Zpupná Lhota  15,289 28,848 28,848
15. SDH Chotěbuz 42,841 41,900 42,841
16. SDH Hrádek 49,418 48,744 49,418
17. SDH Nýdek 17,197 17,072 Diskvalifikace
  SDH Karpentná     Diskvalifikace
  SDH Milíkov     Diskvalifikace

 

Ženy
Pořadí Tým LP PP Výsledný čas
1. SDH Český Těšín - Mosty 17,768 16,802 17,768
2. SDH Český Těšín - Mistřovice 17,442 17,962 17,962
3. SDH Písečná "B" 18,534 19,191 19,191
4. SDH Dolní Lištná 18,902 19,314 19,314
5. SDH Český Těšín - Horní Žukov 19,344 19,189 19,344
6. SDH Zpupná Lhota 19,835 18,755 19,835
7. SDH Albrechtice 20,560 20,161 20,560
8. SDH Písečná "A" 20,414 22,108 20,108
9. SDH Bohumín - Záblatí 27,180 25,574 27,180
10. SDH Karviná - Louky 28,064 19,903 28,064
11. SDH Nýdek     NP

 

Muži
Pořadí Tým Výsledný čas
1. SDH Nýdek 8,4090
2. SDH Brušperk "B" 8,894
3. SDH Český Těšín - Horní Žukov "A" 9,020
4. SDH Český Těšín - Horní Žukov "B" 9,171
5. SDH Dolní Lutyně "A" 9,175
6. SDH Zpupná Lhota 9,266
7. SDH Dolní Lutyně "B" 9,469
8. SDH Chotěbuz "B" 9,544
9. SDH Chotěbuz "A" 9,720
10. SDH Karviná - Louky 9,732
11. SDH Brušperk "A" 9,756
12. SDH Český Těšín - Mistřovice NP
  SDH Dolní Lištná NP
  SDH Český Těšín - Horní Žukov "C" NP

 

Ženy
Pořadí Tým Výsledný čas
1. SDH Albrechtice 9,440
2. SDH Zpupná Lhota 10,035
3. SDH Nýdek 10,098
4. SDH Český Těšín - Horní Žukov "A" 10,929
5. SDH Zpupná Lhota "A" 11,287
6. SDH Český Těšín - Horní Žukov "B" 11,896
7. SDH Český Těšín - Mistřovice 15,705
8. SDH Český Těšín - Horní Žukov "C" 17,043
9. SDH Dolní Lištná NP

 

TOPlist
logo_s_2.jpg (150×45)
aktualizováno: 16.02.2020 14:43:33