Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
logo_s_2.jpg (150×45)Image.ashx (440×176)

Přijďte s dětmi mezi nás!

V zimním období se mladí hasiči schází v tělocvičně v Českém Těšíne - Svibice, vedle krytého bazénu, vždy v pátek od 16:00 do 18:00. Pravidelných tréninků se zúčastňují děti ve věku od 4 do 15 let.

S dětmi jsou nacvičovány základní uzly a celkově se zdokonaluje jejich fyzická zdatnost. V současnosti probíhá pečlivě příprava jednotlivých kroků disciplíny štafeta dvojic. Tyto nácviky jsou zvolené záměrně, neboť družstvo mladých hasičů se v blízké budoucnosti zúčastní několika halových soutěží, které budou zaměřeny zejména na uzlovou štafetu a štafetu dvojic. Postupně do pátečních programů bude systémově zahrnut tzv. požární útok na sucho a zdokonalování se nejen v technice motání hadice.

Děti jsou pod dohledem zkušených instruktorů vedeny jak k vzájemné spolupráci a sounáležitosti, tak i k vzájemné samostatnosti a soutěživosti.

MLADÍ HASIČI TRÉNUJÍ S NOVÝM VYBAVENÍM

Mladí hasiči letos byli podpořeny novým materiálních vybavením za finanční podpory města Český Těšín, a to koupí 7 přileb značky CAMP ARMOUR JUNIOR pro požární sport v oranžové barvě a dále nákupem hadicového setu FIRESPORT NEON s protočenou AWG spojkou pro mladé hasiče. Tato sada obsahuje 4ks hadic C52 a 2ks hadic B75.

  


TOPlist
logo_s_2.jpg (150×45)
aktualizováno: 14.01.2020 10:15:58